Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Жива лялька Валерія Лук'янова вразила своїх шанувальників зміною стилю

Відома українська модель Валерія Лук'янова або ж, як її називають «українська Барбі» кардинально змінилася.

Відома українська модель Валерія Лук'янова, яка отримала популярність за схожості з лялькою Барбі кілька років тому не сходила зі сторінок українських і західних ЗМІ. У дівчини була яскрава зовнішність. До того ж вона витратила десятки тисяч доларів на пластичні операції, щоб стати схожою на ляльку, пише Hyser.

Блондинка збільшила груди на два розміри, видалила кілька ребер заради тонкої талії, а також змінила форму носа. Параметри її розмірів - 99-46-87 . Кажуть, що на всі пластичні забаганки подружжя її чоловік витратив 800 тисяч доларів.

Крім цього дівчина зробила підтяжку брів, пластику щелепи, ліпосакцію на ногах, плечах, а також підтяжку живота. Щоб збільшити очі до лялькових розмірів, Валерія використовувала спеціальні контактні лінзи і унікальну техніку нанесення макіяжу. Валерія працювала моделлю, відвідувала ток-шоу і брала участь у конкурсах краси.

Дівчина активно веде свої акаунти в соцмережах з 2002 року. Однак кілька місяців тому українська барбі зникла з поля зору шанувальників.

А нещодавно Лук'янова опублікувала нові фото, які шокували фанатів. Валерія кардинально змінила зовнішність і перестала бути схожою на Барбі. Тепер вона не робить "лялькові очі" і перестала публікувати нескінченні знімки в бікіні.

І це не черговий прийом щоб знову звернути на себе увагу, а правда. Ось як виглядає Валерія на фото в червні 2019 року.

«Раніше я любила виставляти фотографії в нижній білизні. Але зараз мені це стало огидно, тому що мені пишуть різні чоловіки, які мені взагалі не потрібні! Тепер я суворіше і набагато скромніше», — розповідає Лук'янова.

Дівчина продовжує займатися спортом і дотримується дієти. Також вона цікавиться езотерикою.

Раніше повідомлялося, що вчені навчилися розпізнавати відфотошоплені Селфі і відтворювати оригінал.

Також Стіна писала, що в Мережу потрапив список справжніх імен українських зірок.  Цікаво в документах у них справжні імена написані або вже псевдоніми?