Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Зі скандалами і погрозами: "Николаевводоканал" продовжує відключати боржників від водомережі

Співробітники "Николаевводоканал" продовжують роботу по відключенню злісних боржників від водомережі.

Про це повідомляє кореспондент СВІДОК.info.

Однак вимушена робота не завжди проходить гладко — часто неплатники зустрічають працівників «водоканалу» зі скандалом, доводячи, що оплата за послугу відбувалася без затримок.

Подібний інцидент стався під час виїзду до боржників на вул. Троїцьку, 182 Б, де мешканці будинку просто не пускали контролера для звіряння показань водоміра. Виявилося, що вони лише зрідка перераховували невеликі суми за надану послугу водопостачання. При цьому у самих співробітників «Миколаївводоканалу» були великі сумніви щодо правильності наданих показань.

«З 2016 року наші контролери не можуть потрапити за даною адресою — допуску до приладу обліку немає. Вони самостійно передають свідчення в абонентський відділ, але впевненості, що свідчення дійсні, у нас немає, оскільки тут прописано дві людини, але є ще і поливна площа», - розповіла прес-секретар МКП «Миколаївводоканал» Ірина Крисанова.

На момент виїзду співробітників підприємства сума боргу становила 2000 гривень, а про майбутнє відключення мешканців попередили ще 14 червня.

На місці всі спроби потрапити до боржників так і не увінчалися успіхом, тому було прийнято рішення демонтувати трубу і розкопати колодязь за допомогою трактора. Відзначимо, що сам колодязь виявився повністю забетонованим, що не є допустимим. Але, як тільки трактор помахом ковша виявив кришку колодязя, з воріт вийшов чоловік і почав обурюватися проведеним роботам.

https://youtu.be/olVssdZWNgg

«Зараз приїде моя дружина і покаже всі необхідні документи на воду. А потім ви все мені відновите", - заявив він і знову повернувся в двір сказавши, що неважливо себе почуває.

Прийшла господиню будинку теж збентежив факт робіт — вона навіть намагалася розрахуватися на місці, але представник «Миколаївводоканал» зазначила, що оплату необхідно провести в абонентському відділі підприємства та заздалегідь. До того ж, тепер жінці необхідно оплатити вартість робіт за відключення від водомережі і повторне підключення.

https://youtu.be/NrqOhUS7VZ0

Жінка почала кричати на присутніх працівників «водоканалу» і журналістів, нарікаючи, що сплачує частину суми за воду, а щоб зняти показання з місця, де розташований водомір, потрібно прибрати важкі речі. Вона підкреслила, що лікуватися в лікарні і їй необхідно їхати на крапельницю.

«У мене немає часу! Відрізати! Але я буду на всіх вас скаржитися!», - заявила вона.

https://youtu.be/QSjhz5BaYU0

В результаті працівники відрізали частину труби, що подає воду на адресу, і заглушили одну з її частин.

Зазначимо, що підприємство має намір і далі продовжувати боротьбу з недбайливими абонентами — благо, новий закон про житлово-комунальні послуги дозволяє проводити шляхом відключень і демонтажу комунікацій. Нагадаємо, що генеральний директор ГКП "Николаевводоканал" Борис Дуденко заявляв, що тільки в липні місяці абоненти-боржники перевели на рахунки підприємства близько 3 мільйонів гривен.

Співробітники "Николаевводоканала" почали відключати злісних неплатників від водопостачання

"Николаевводоканал" продовжує відключати злісних боржників: більше 150 чоловік вже залишилися без води

У Миколаєві відрізали водопостачання жительці, що заборгувала майже 34 000 гривен