Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Зірка «Квартал 95» Марта Адамчук продемонструвала спортивну фігуру (фото)

Акторка «Квартал 95» просто приголомшила новим фото 

Артистка Студії «Квартал 95» — всім відомого «Жіночого кварталу» Марта Адамчук вразила шанувальників відвертим фото. Марта Адамчук виклала в одній з соцмереж фото, де видно її плечі й стрункі ноги. Фото вийшло загадковим і вишуканим. Жінка на фото красується у вечірній авторській сукні з легким відблиском ніжного фіалкового кольору — помітна спортивна фігура артистки.

«Велика Грейс Келлі говорила «Злість не вирішує нічого». Я би додала — все може вирішити красива сукня, наприклад ))) «, — підписала артистка фото.

Дівчина позувала у гримерці — відвертий знімок «кинув» її шанувальників у відвертий захват:

«Богиня»

«Мама, я закохався»

«Красуня»

«Вогонь»

Нагадаємо також, архівне фото родини зірки «Квартал 95» Олени Кравець було опубліковано в мережі напередодні.

Так на знімку жінка позує зі своєю сім’єю — очевидно — кадр з сімейної студійної зйомки. На фото Олена Кравець красується у довгій сукні, поруч її чоловік і донька-підліток — дівчинка одягнена в тон кольору сукні матері, чоловік зоряної артистки — у білому. Чоловік обіймає своїх дівчаток — всі посміхаються і виглядають щасливими.

Шанувальникам такий архівний кадр припав до душі — багато пишуть, що дівчатка на фото — просто красуні, і сім’я виглядає прекрасно:

«Гарна сім’я»

«Красуні дівчата, і тато не відстає»

«Чудово виглядаєте»

Нагадаємо і про те, що зірка студії «Квартал 95» і мама трьох дітей Олена Кравець не так вже й часто радує своїх шанувальників новими фото та відео, і здебільшого публікує знімки, пов’язані з роботою. Однак зовсім нещодавно актриса порадувала фанів рідкісним кадром.

Так, актриса студії «Квартал 95» і зірка проекту «Жіночий квартал» Олена Кравець підкорила фанатів спокусливим образом. Вона опублікувала знімки в розкішному образі в своєму Instagram.

Нагадаємо, гаряча красуня з «Квартал 95» засвітила груди без ліфчика.

Як повідомляла Politeka, Кравець та інші красуні «Квартал 95» вразили сміливими фото з закулісся.

Також Politeka писала, що Кошовий з «Кварталу 95» показав, хто стоїть за Поляковою.

Актриса «Квартал 95» просто приголомшила новим фото 

Артистка Студії «Квартал 95» — всім відомого «Жіночого кварталу» Марта Адамчук вразила шанувальників відвертим фото. Марта Адамчук виклала в одній із соцмереж фото, де добре видно її спортивна і жіночна фігура. Фото вийшло відвертим і елегантним. жінка на фото красується в авторському вбранні — сукня ніжно-лілового кольору — помітні її плечі і стрункі ноги:

"Велика Грейс Келлі говорила " злість не вирішує нічого". Я б додала-все може вирішити гарну сукню, наприклад)))", - підписала артистка фото.

Дівчина позувала в гримерці-відвертий знімок "поверх" її шанувальників у відвертий захват:

«Богиня»

«Мама, я закохався»

«Красуня»

«Вогонь»

Нагадаємо також, архівне фото сім'ї зірки "Квартал 95" Олени Кравець було опубліковано в мережі напередодні.

Так на знімку жінка позує зі своєю сім'єю-очевидно-кадр із сімейної студійної зйомки. На фото: Олена Кравець красується в сукні впол, поруч її чоловік і дочка-підліток – дівчинка одягнена в тон кольору сукні матері, чоловік зоряної артистки – в білому. Чоловік обіймає своїх дівчаток – всі посміхаються і виглядають щасливими.

Шанувальникам такий архівний кадр припав до душі – багато пишуть, що дівчата на фото – просто красуні, і сім'я виглядає чудово:

"Красива сім'я»

"Красуні дівчинки, і тато не відстає»

«Чудово виглядаєте»

Нагадаємо і про те, що зірка студії «Квартал 95» і мама трьох дітей Олена Кравець не так вже й часто радує своїх шанувальників новими фото, і здебільшого публікує знімки, пов'язані з роботою. Однак днями актриса порадувала фанів рідкісним кадром.

Так, актриса студії «Квартал 95» і зірка проекту «Жіночий квартал» Олена Кравець підкорила фанатів спокусливим чином. Вона опублікувала знімки в розкішному образі в своєму Instagram.

Нагадавши, гаряча красуня з «Квартал 95» засвітила груди без ліфчика.

Як повідомляла Politeka, Кравець та інші красуні «Квартал 95» вразили сміливими фото із закулісся.

Також Politeka писала, що Кошовий з "Кварталу 95" показав, хто стоїть за Поляковою.