Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

ЗМІ: Вікторія Бекхем чекає дитину

У сімействі Бекхемів це буде вже п'ята дитина. Зіркове подружжя 44-річна Вікторія Бекхем і 43-річний Девід Бекхем нещодавно відзначили своє гранатове весілля. Тепер же в ЗМІ просочилася інформація про те, що подружжя скоро знову стануть батьками. Радісною новиною щаслива пара нібито поділилися з близькими друзями на сімейній вечері, повідомив інсайдер американського ОК!.

"Вони зібрали близьких друзів. Всі пили шампанське, крім Вікторії. Потім Девід зі сльозами на очах повідомив, що вони чекають п'ятої дитини", - сказало джерело.

Також джерело додало, що 19-річний Бруклін був в шоці, а інші діти: 16-річний Ромео, 13-річний Крус і 7-річна Харпер — "виявилися приємно схвильовані".

Втім, ще кілька місяців тому ЗМІ писали про те, що пара на межі розлучення. Не схоже на те.

Нагадаємо, знамените сімейство Бекхемів влаштували собі сонячний вікенд в Чорногорії. Екс-футболіст Девід Бекхем і його дружина, дизайнер і екс-солістка Spice Girls Вікторія Бекхем з дітьми вирушили в сімейне подорож. На знімках, які з'явилися в Instagram знаменитостей, видно, що всі члени сімейства насолоджувалися морем і відпочивали душею і тілом.