Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

З'явився рейтинг найдорожчих компаній світу

У списку найдорожчих компаній на планеті з’явилися значні зміни

Так, лідер минулого року впав відразу на третю позицію престижного списку.

У 2019 найдорожчим брендом у світі стала компанія Amazon. Вартість цього бренду просто зашкалює — 315 млрд доларів. Цікаво, що компанія стрибнула в лідери з третього місця, яке вона займала в минулому році, пише Апостроф.

А ось лідер 2018 го року Google впав на третє місце. Варто IT-гігант тепер «всього» 309 млрд доларів.

Погода доб'є українців, синоптики попередили про небезпеку: «гуляти можна тільки вночі»

Суспільство

«Срібло» престижного рейтингу у американського виробника електроніки Apple, якого фахівці оцінюють в 309,5 млрд доларів.

Також до першої п’ятірки найдорожчих брендів світу увійшла Microsoft (251 млрд), Visa (177 млрд), Facebook (158 млрд) і Alibaba (131 млрд).

Як повідомлялося раніше, штаб-квартира відомої у всьому світі компанії знесена з лиця землі. Офіс розташовувався в багатоповерховій будівлі, яке звалилося за лічені секунди.

У Пенсільванії (США) була підірвана багатоповерхівка Martin Tower, в корою знаходився офіс легендарної компанії Bethlehem Steel — однієї з найбільших виробників сталі в США. Повідомляється, що підрив був запланованим.

Компанія Bethlehem Steel — дуже знаменита в Штатах. Свою продукцію вона поставляла для будівництва знаменитих на весь світ об’єктів — хмарочоса Емпайр-стейт-білдінг в Нью-Йорку і моста Золоті ворота в Сан-Франциско.

У 2003 році компанія оголосила себе банкрутом. З багатоповерхового будинку, де знаходилася штаб-квартира Bethlehem Steel поступово з’їхали всі співробітники і Martin Tower був порожній більше десяти років.

При підриві багатоповерхівки були присутні багато роззяв. Всі вони відзначили, що вибух був 16-Тітона будівлі був дуже ефектним. Martin Tower був побудований в 1972 році, його висота 21 метр.

Нові власники вирішили таким чином «розправитися» з легендарним будинком, оскільки утримувати і переробляти його було економічно недоцільно.

На місці хмарочоса побудують сучасний житловий комплекс, з магазинами, готелем і лікувальними установами.

Нагадаємо, які торгові марки будуть вилучати на митниці.

Як повідомляла Politeka, стало відомо ім’я найбагатшої людини в історії.

Також Politeka писала про самих ненадійних смартфонах 2018: в лідерах антирейтингу топові бренди.

https://www.youtube.com/watch?v=GXAz7s0P140У списку найдорожчих компаній на планеті з'явилися значні зміни

Так, лідер минулого року впав відразу на третю позицію престижного списку.

У 2019 році найдорожчим брендом у світі стала компанія Amazon. Вартість цього бренду просто зашкалює – 315 млрд доларів. Цікаво, що компанія стрибнула в лідери з третього місця, яке вона займала в минулому році, пише Апостроф.

А ось лідер 2018-го року Google впав на третє місце. Коштує IT-гігант тепер "всього" 309 млрд доларів.

Погода доб'є українців, синоптики попередили про небезпеку: «гуляти можна тільки вночі»

Суспільство

«Срібло» престижного рейтингу у американського виробника електроніки Apple, якого фахівці оцінюють в 309,5 млрд доларів.

Також у першу п'ятірку найдорожчих брендів світу увійшла Microsoft (251 млрд), Visa (177 млрд), Facebook (158 млрд) і Alibaba (131 млрд).

Як повідомлялося раніше, штаб-квартира відомої в усьому світі компанії знесена з лиця землі. Офіс розташовувався в багатоповерховому будинку, яке впало за лічені секунди.

У Пенсільванії (США) була підірвана багатоповерхівка Martin Tower, в корою знаходився офіс легендарної компанії Bethlehem Steel – одного з найбільших виробників сталі в США. Повідомляється, що підрив був запланованим.

Компанія Bethlehem Steel - дуже знаменита в Штатах. Свою продукцію вона поставляла для будівництва знаменитих на весь світ об'єктів-хмарочоса Емпайр-стейт-Білдінг в Нью-Йорку і моста Золоті ворота в Сан-Франциско.

У 2003 році компанія оголосила себе банкрутом. З багатоповерхової будівлі, де знаходилася штаб-квартира Bethlehem Steel поступово з'їхали всі співробітники і Martin Tower пустував більше десяти років.

При підриві багатоповерхівки були присутні багато роззяв. Всі вони відзначили, що вибух був 16-титонної будівлі був дуже ефектним. Martin Tower був побудований в 1972 році, його висота 21 метр.

Нові власники вирішили таким чином "розправитися" з легендарною будівлею, оскільки утримувати і переробляти його було економічно недоцільно.

На місці хмарочоса побудують сучасний житловий комплекс з магазинами, готелем і лікувальними установами.

Нагадавши, які торгові марки вилучатимуть на митниці.

Як повідомляла Politeka, стало відомо ім'я найбагатшої людини в історії.

Також Politeka писала про найбільш ненадійних смартфонах 2018: у лідерах антирейтингу топові бренди.

https://www.youtube.com/watch?v=GXAz7s0P140[:]