Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

"Ззаду автобуса такий гул!", - криворіжці поділилися враженнями від їзди в зеленому автобусі і ворожать, чи надовго його вистачить, - ФОТО

У Кривому Розі на деяких маршрутах з'явилися зелені автобуси, закуплені перевізником "Севертранс". Всього в місто прибуло 7 автобусів. Загальна пасажиромісткість - 49 місць.

У соцмережі Facebook користувач Володимир Володимирович Потапенко опублікував фото автобуса на маршруті №3, а криворіжці, яким вже довелося бути пасажирами нового транспорту, поділилися враженнями.

Так, Катерина Битяй написала:

"Їду зараз в ньому, проїзд 7 грн. як в маршрутці. Ззаду автобуса такий гул. Цікаво, чи на довго їх вистачить".

Актор Павло Осиков зазначив:

"Нові автобуси. 7 гривень. 3 пільгових місця. Всі пенсіонери в замішанні. Так, просторіше стало. І на цьому плюси для мене закінчилися... Кондиціонер? Це декорація)))) Ну на вулиці адже прохолодно (хоча в салоні душно). Вікна відкриємо!.. Ввічливість? Та ну нафіг. Вхід і вихід тільки на передні двері! Навіщо мені йти в початок салону з сумками, якщо я вже сів з ззаду??? Може бути кондуктор? - А навіщо??? Оплата водієві!!! Ви ж мене не відволікаєте. Талончик хочете? - Тільки якщо самі попросите. І т. д.".

Хто вже їздив? Поділіться своїми враженнями...

Поки Зелений автобус помітили тільки на 3-му маршруті, відправка з кільця Толстого.

Вікторія Умарова-Федина вважає, що "це початок чогось хорошого, хоча б не ті смердючі маршрутки".